Acumulator UPS Yuasa NP7-12L-TW, 12V 7
Rezumat:
  • Tensiune: 12 V
  • Capacitate: 7 Ah
  • Tipul de terminale: F2
  • Numărul de baterii: 1
  • Curent maxim de descărcare: 70 A
479,00 MDL
LIVRAREA GRATUITĂ
Livrarea este o comoditate pentru fiecare cumpărător în parte.
Garanție 24 Luni
Description
Caracteristici de Bază
Tip Acumulator UPS
Tensiune 12 V
Capacitatea bateriei 7 ah
Tip Terminal (Conectori) F2
Dimensiuni și Greutate
Lungime 151 mm
Greutate 2.65 kg
Lățime 65 mm
Înălțime 97.5 mm
Additional information
TipAcumulator, UPS
Capacitatea bateriei7, ah
Tip Terminal (Conectori)F2
Lungime151, mm
Greutate2.65, kg
Reviews (0)
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “Acumulator UPS Yuasa NP7-12L-TW, 12V 7”