Invertor Auto Energenie EG-PWC500-01, 500W, Gri
SKU: LU148896 Categories: , ,
Rezumat
Siguranță: 35 A x 2 buc (priză externă)
Putere de ieșire USB: 5 V / 2,1 A
Cablu: terminale inelare de 80 cm (6 mm2), terminal 30A
Indicatoare LED de stare
Protecție la suprasarcină și scurtcircuit
Ventilator de racire incorporat
929,00 MDL
LIVRAREA GRATUITĂ
Livrarea este o comoditate pentru fiecare cumpărător în parte.
Garanție 24 Luni
Additional information
Weight1005 kg
Dimensions18 × 12 × 6,3 cm
Brand
Power Output (Continuous)500 W
Reviews (0)
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “Invertor Auto Energenie EG-PWC500-01, 500W, Gri”