Suport de perete înclinat și pivotant Reflecta Flexo 55-4040TC, Negru
SKU: LU228323 Category:
Rezumat:
  • Dimensiune minimă Ecran: 23 "
  • Dimensiune maximă Ecran: 55 "
  • Greutate maximă de încărcare: 45 kg
  • Interval de înclinare: +2°/-15°
  • Balama: ±45°
  • Compatibil cu televizoarele curbate
999,00 MDL
LIVRAREA GRATUITĂ
Livrarea este o comoditate pentru fiecare cumpărător în parte.
Garanție 24 Luni
Description
Caracteristici principale
Tip Suport Suport de perete înclinat și pivotant
Dimensiune minimă Ecran 23 inch
Dimensiune maximă Ecran 55 inch
Distanța maximă până la perete 528 mm
Materiale Plastic ABS, Oțel
Compatibilitate cu suportul VESA 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400
Culoare Negru
Caracteristici
Canal pentru cablaj Da
Interval de înclinare +2°/-15°
Balama ±45°
Dimensiuni și Greutate
Înălțime 435 mm
Adâncime 528 mm
Lățime 435 mm